Huisje "Rembrandthuis" - Anno 1606

Jodenbreestraat 4 is het huis waar Rembrandt woonde tussen 1639 en 1656 en waar tegenwoordig het Rembrandthuis museum gevestigd is. Dit grachtenhuisje is gemaakt van polystone en het huisje is 11,5 cm hoog, 7 cm diep en 5 cm breed.

SKU
300-013
€ 8,95
Op voorraad
Op werkdagen voor 14:00 besteld, nog dezelfde dag verzonden
Verzending binnen Nederland voor slechts € 6.95!
Verzendingen naar bestemmingen buiten de EU zijn BTW vrij
30 dagen retourgarantie
Alle prijzen zijn inc. BTW

Jodenbreestraat 4 is het huis waar Rembrandt woonde tussen 1639 en 1656 en waar tegenwoordig het Rembrandthuis museum gevestigd is. Het museum trekt jaarlijks veel bezoekers aan met haar collectie van meer dan 250 etsen en schetsen van Rembrandt. Rembrandt woonde en schilderde hier in dit huis voor bijna 20 jaar. Het miniatuurhuisje is nauwkeurig gekleurd en versierd aan alle zijden en wordt geleverd in een plastic geschenkdoosje. Dit grachtenhuisje is gemaakt van polystone en het huisje is 11,5 cm hoog, 7 cm diep en 5 cm breed.

Klantenservice
Bij de Holland Winkel kunt u de leukste souvenirs kopen ! Vraag, opmerking of heeft u speciale wensen ? Bel of schrijf ons gerust! We zijn bereikbaar van maandag tot vrijdag tussen 09:00 & 17:00

Tel: 0299-406060
E-mail: info@hollandwinkel.nl